KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15565224
nr 1556 5224
Manne Hallengren
(1875-1951), Sverige
Oljemålning, Fjällandskap. Signerad. Olja på duk, 66x101 cm, yttermått inklusive ram: 111x77 cm
Kondition: lagad
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 20:58:57
18/8 16:49:53
100 kr
21/8 20:53:58
Manne Hallengren
Läs mer om Manne Hallengren